This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Nie jesteś zalogowany! Zaloguj się albo zarejestruj, by zdobyć pełen dostęp!

Regulamin


Przetwarzanie danych osobowych
1. Użytkownik dokonując rejestracji zgadza się na przetwarzanie jego danych osobowych i poświadcza, że są one prawdziwe.

Wiadomości / Komentarze
1. Wszelkie wiadomości, czy też publikowane komentarze przez Użytkownika nie mogą naruszać zasad kultury i dobrego wychowania. Nieakceptowana jest jakakolwiek forma groźby, przemocy, próby wyłudzenia, oszusta, piractwa (oraz jego szerzenia), agresji, obrazy, czy też dyskryminacji.
2. Wiadomości / Komentarze szczególnie naruszające pkt 1. mogą zostać usunięte a ich autor upomniany/zablokowany/pernamentnie zablokowany.

Profil
1. Zabrania się zamieszczania informacji naruszających ogólne dobro i zasady kultury, będące obrazą, atakiem nienawiści, próbą wyłudzenia, oszustwa, piractwa (oraz jego szerzenia), czy też dyskryminacją.
2. Użytkownik przesyłając zdjęcie profilowe oznajmia, że posiada do niego pełne prawa oraz ponosi z tego tytułu pełną odpowiedzialność za upload zdjęcia.
3. Informacje / zdjęcia naruszające regulamin mogą zostać usunięte, a Użytkownik zablokowany.

Odpowiedzialność
1. Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność za swoje akcje wykonane na stronie voicebattle.pl.
2. Nie wolno działać na szkodę strony voicebattle.pl, tj. wykorzystywać bugów, błędów, przeprowadzać celowych działań celem wyrządzenia szkody na rzecz strony lub innych użytkowników, czy też oszustwem polepszać swój status na stronie.
3. Właściciel zastrzega sobie prawo do całkowitego zablokowania konta użytkownika / całkowitego zablokowania dostępu użytkownika do strony, który rażąco łamie przepisy; bez podania powodu.

Opłaty
1. Korzystanie ze strony voicebattle.pl jest darmowe i nie wymaga żadnych opłat.

Multikonta
1. Zabrania się posiadania / tworzenia Multikont.
2. Wszystkie konta będące multikontami, łącznie z głównym kontem mogą zostać zablokowane.

Konkursy
1. Właściciel co jakiś czas przeprowadza na stronie konkursy, których warunki i nagrody są przedstawiane na bieżąco w widocznym miejscu.
2. Użytkownik biorąc udział w konkursie deklaruje, że spełnił jego podane warunki.
3. Nagrordą w konkursie są przedmioty, których wartość nie przekracza 4.902 zł oraz są przekazywane w formie darowizny dla zwycięzcy będącego w Grupie Podatkowej III w rozumieniu podatku od darowizn (podatek od nagród nie jest naliczany, ponieważ ich wartość nie przekracza 4.902 zł).
4. Lista zwycięzców jest publikowana po losowaniu, a Właściciel nawiązuje kontakt ze Zwycięzcą w celu ustalenia adresu odbioru nagrody.

Postanowienia końcowe
1. Właściciel zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.
2. Wszelkie zmiany regulaminu będą publikowane na stronie głównej w Aktualnościach.
3. Treść regulaminu jest dostępna pod adresem: https://www.voicebattle.pl/regulamin.php